PUTOVÁNÍ LOGONLA
plays  
more in section plays
other info, photo, mp3 
 
bandzone.cz FaceBook
 
MySpace
says  
DECH LÉTA III - Nedělní Lidé a treFeN mezipsem
17. June 2019

Výjimečná open air událost. Nedělní lidé v původní sestavě (JKF, Magyar, Mazsola, Shkary, Štěp) připomínají 15 let od vzniku uskupení. Večírek navíc ozdobí treFeN mezipsem.

 
Nedělní lidé - 10 let
17. December 2014

K připomenutí 10-ti letého výročí (prosinec 2004) prvního veřejného vystoupení  skupiny NEDĚLNÍ LIDÉ dojde v Brně 10. 1. 2015  v rámci festu Homér´s memoriál - klub Brooklyn.

Pro Prahu bude ve čtvrtek 15. 1. 2015 nachystán Souterrain-večerní kavárna. Hudební podporou nám bude Fíla Novotný.

Nedělní lidé naživo - tradiční sestava - jindy to neuvidíte
 

 
Fask Luma
12. March 2014

Poté, co v roce 2012 opustil basový Mazsola skupinu "Nedělní lidé", zbylí čtyři členové pokračovali ve své hudební tvorbě jinak. Řešením je zrod  Fask Luma . . .

http://bandzone.cz/faskluma

www.faskluma.cz (aktuálně ve vývoji)

 
Co jsme hledali, jsme nenašli. . .
06. May 2013

A při tom hledání jsme poznali, že to co hledáme, vlastně nepotřebujeme. Něco nového se klube, ale o tom někdy příště . . . Původní "nedělní" budou už jen "sváteční" kapelou.

Svátečně si tedy zahrajeme na festivalu MIŠMAŠ - Bojkovice v pátek 21. 6. 2013.

 

www.mismas.org/letos/mismas-party-no-18

 
NEDĚLNÍ LIDÉ hledají baskytaristu
29. November 2012


NEDĚLNÍ LIDÉ  hledají baskytaristu/stku příp. basistu/stku, která/ý se nebrání mísení (i tvrdších) stylů či experimentu, má čas docházet na zkoušky, vlastní aparát a pohybuje se v Praze či okolí. Zkušenosti vítány, ovšem překvapení může přijít odkudkoli. Bližší info osobně.

info@nedelnilide.cz

 
DESET let EARS & WIND RECORDS
13. October 2012

V rámci výročí deseti let EARS&WIND RECORDS, vydavatele našeho alba „Hnětetěto“, vystoupí NL zcela výjimečně a zřejmě naposledy v původní sestavě ještě s Mazsolou.

Akce se koná 16. a 17. listopadu od 17.00h (striktní start) v klubu BORO v Brně, kde zahrajeme během pátečního večera. Výčet dalších účinkujících a podrobnosti na webu -  

http://www.sopel.freemusic.cz/akce/10_let_ewr.html

 
NEDĚLNÍ LIDÉ hledají . . .
30. July 2012


NEDĚLNÍ LIDÉ hledají baskytaristu/stku příp. basistu/stku, která/ý se nebrání mísení (i tvrdších) stylů či experimentu, má čas docházet na zkoušky a vlastní aparát. Zkušenosti vítány, ovšem překvapení může přijít odkudkoli. Bližší info osobně.

info@nedelnilide.cz

 
MAZSOLA odchází . . . nebyl to jen záskok !
25. July 2012

Skoro jsme na to již zapomněli, ale Mazsola, ačkoli se během krátkého času stal nedílnou součástí celku, byl prapůvodně jen pomocník. Ten, který měl převést bloudící Nedělníky přes trudné Bezbasí. Kraj je to však rozlehlý, konce v nedohlednu, a tak se náš průvodce po dvou deskách a ještě více letech (poté co nám poskytl potřebné rady a ukázal základy přežití) rozhodl, že se vrátí domů, neboť nám již není jeho pomoci třeba.

Nedělníci se sice v krajinách Bezbasí orientují o něco lépe než před setkáním s Velikou Rozinkou, ale pokud se najde šikovný průvodce či průvodkyně, vyzbrojený náležitými schopnostmi, přístroji a odhodláním, cesta půjde jistě rychleji a snáze. Ve větší skupině budou rovněž úkroky z vyšlapané pěšiny o něco jistější.

Tímto tedy Mazsolovi onvíjakmoc děkujeme a předáváme jej zcela do rukou Gregora Samsy. Za drobné opotřebení způsobené jeho častým používáním se omlouváme. Je čas hledat nového průvodce. . .

NL

 
Nedělní Lidé na Colours - 14.7.2012 - 22:00 - Hlubina Stage
04. July 2012

 

 
HIS Voice - recenze Polaskaki
18. January 2012

s potěšením jsme zařadili další recenzi do kolonky Polaskaki - recenze od Martina Filipa z magazínu HIS Voice

 
news in section inner reports