Nedělní Lidé - zprávy z nitra

Nedělní lidé - 10 let
17. 2014

K připomenutí 10-ti letého výročí (prosinec 2004) prvního veřejného vystoupení  skupiny NEDĚLNÍ LIDÉ dojde v Brně 10. 1. 2015  v rámci festu Homér´s memoriál - klub Brooklyn.

Pro Prahu bude ve čtvrtek 15. 1. 2015 nachystán Souterrain-večerní kavárna. Hudební podporou nám bude Fíla Novotný.

Nedělní lidé naživo - tradiční sestava - jindy to neuvidíte
 

 
Fask Luma
12. 2014

Poté, co v roce 2012 opustil basový Mazsola skupinu "Nedělní lidé", zbylí čtyři členové pokračovali ve své hudební tvorbě jinak. Řešením je zrod  Fask Luma . . .

http://bandzone.cz/faskluma

www.faskluma.cz (aktuálně ve vývoji)

 
Co jsme hledali, jsme nenašli. . .
06. 2013

A při tom hledání jsme poznali, že to co hledáme, vlastně nepotřebujeme. Něco nového se klube, ale o tom někdy příště . . . Původní "nedělní" budou už jen "sváteční" kapelou.

Svátečně si tedy zahrajeme na festivalu MIŠMAŠ - Bojkovice v pátek 21. 6. 2013.

 

www.mismas.org/letos/mismas-party-no-18

 
NEDĚLNÍ LIDÉ hledají baskytaristu
29. 2012


NEDĚLNÍ LIDÉ  hledají baskytaristu/stku příp. basistu/stku, která/ý se nebrání mísení (i tvrdších) stylů či experimentu, má čas docházet na zkoušky, vlastní aparát a pohybuje se v Praze či okolí. Zkušenosti vítány, ovšem překvapení může přijít odkudkoli. Bližší info osobně.

info@nedelnilide.cz

 
DESET let EARS & WIND RECORDS
13. 2012

V rámci výročí deseti let EARS&WIND RECORDS, vydavatele našeho alba „Hnětetěto“, vystoupí NL zcela výjimečně a zřejmě naposledy v původní sestavě ještě s Mazsolou.

Akce se koná 16. a 17. listopadu od 17.00h (striktní start) v klubu BORO v Brně, kde zahrajeme během pátečního večera. Výčet dalších účinkujících a podrobnosti na webu -  

http://www.sopel.freemusic.cz/akce/10_let_ewr.html

 
NEDĚLNÍ LIDÉ hledají . . .
30. 2012


NEDĚLNÍ LIDÉ hledají baskytaristu/stku příp. basistu/stku, která/ý se nebrání mísení (i tvrdších) stylů či experimentu, má čas docházet na zkoušky a vlastní aparát. Zkušenosti vítány, ovšem překvapení může přijít odkudkoli. Bližší info osobně.

info@nedelnilide.cz

 
MAZSOLA odchází . . . nebyl to jen záskok !
25. 2012

Skoro jsme na to již zapomněli, ale Mazsola, ačkoli se během krátkého času stal nedílnou součástí celku, byl prapůvodně jen pomocník. Ten, který měl převést bloudící Nedělníky přes trudné Bezbasí. Kraj je to však rozlehlý, konce v nedohlednu, a tak se náš průvodce po dvou deskách a ještě více letech (poté co nám poskytl potřebné rady a ukázal základy přežití) rozhodl, že se vrátí domů, neboť nám již není jeho pomoci třeba.

Nedělníci se sice v krajinách Bezbasí orientují o něco lépe než před setkáním s Velikou Rozinkou, ale pokud se najde šikovný průvodce či průvodkyně, vyzbrojený náležitými schopnostmi, přístroji a odhodláním, cesta půjde jistě rychleji a snáze. Ve větší skupině budou rovněž úkroky z vyšlapané pěšiny o něco jistější.

Tímto tedy Mazsolovi onvíjakmoc děkujeme a předáváme jej zcela do rukou Gregora Samsy. Za drobné opotřebení způsobené jeho častým používáním se omlouváme. Je čas hledat nového průvodce. . .

NL

 
Nedělní Lidé na Colours - 14.7.2012 - 22:00 - Hlubina Stage
04. 2012

 

 
HIS Voice - recenze Polaskaki
18. 2012

s potěšením jsme zařadili další recenzi do kolonky Polaskaki - recenze od Martina Filipa z magazínu HIS Voice

 
recenze v lednovém čísle magazínu UNI
10. 2012

s laskavým svolením redakce k přečtení zde : Polaskaki - recenze

 
TÝDEN.CZ - Antonín Kocábek (první recenze alba POLASKAKI)
18. 2011

k přečtení na www.tyden.cz

 
17.12. - Křest CD Polaskaki v Brněnské Putyce Mandragora
29. 2011
 
POLASKAKI pokřtěno s premiérou klipu písně "ADAM : na střeše knihovny"
18. 2011

Předvčerejším večerem křtu POLASKAKI bylo dovršeno vše, co jsme si přáli od letošního léta. Vydat nové cd před koncem roku a řádně ho pokřtít se vším všudy. Cesta k tomu byla více než klikatá. A proto patří naše jednohlasné "děkujeme" všem, kteří se na cd podíleli. Všechna jména a detaily najdete v obalu alba. Na rozdíl od klasické plastové krabičky je nosič zabalen v "leporelu" tvaru sítě krychle.

Neotřelým způsobem křtění se prezentoval kmotr Polaskaki a osobnost podzemní scény OTTO Kunnert (BBP). Jemu patří dík za "šlehačkovou šou" bez šlehačky včetně sladké tečky. Díky patří určitě i PŮLNOČNÍ MARII za podporu a zážeh celého večírku a vám všem, kteří jste přišli do Besedy.

Novinku lze již pořídit nejen na koncertech, ale i v e-shopu polipet.cz  http://www.polipet.cz/titul.php?id=6976

Ve finále byl premiérově uveden klip písně "ADAM : na střeše knihovny". A vy ho již můžete vidět na youtube. Autorem klipu je KAKAXA ze studia 3bees a výsledek určitě stojí za shlédnutí : http://www.youtube.com/watch?v=fTSBs4qer2w

 
Nové album Polaskaki a jeho křest v Malostranské besedě 16.11.
29. 2011

Událost v tomto roce pro nás naprosto zásadní. NEDĚLNÍ LIDÉ vydávají u POLÍ5 své třetí studiové CD s názvem "POLASKAKI".
Na něm najdete třináct písní a představí se Vám čtyři spříznění hosté. V pozici hudebního a zvukového experimentátora se uvede Fíla Novotný. Dále dva trombonisté ze severu - Vašek Novák a Jarda Kout. A fenomenální houslista Honza Valta.
Hudební nosič je umístěn v netradičním balení, které je ilustrováno maďarskou malířkou Lili Rontó. Texty jsou psány rukopisem pana Jaroslava Faltuse.

POLASKAKI bude pokřtěno ve středu 16.listopadu 2011 v Malostranské Besedě. Naším hostem je PŮLNOČNÍ MARIE.
17.prosince bude následovat "moravský" křest v brněnském klubu Mandragora, o kterém podrobnosti teprve zveřejníme.

Srdečně Vás zveme společně pokřtít náš nový počin do Malostranské Besedy. Věřte, že o překvapení nebude nouze...

 
Nové album a poděkování
11. 2011

Léto jsme si zpestřili nahráváním našeho avizovaného nového studiového počinu a na počátku září "namotali" poslední tóny, ruchy, vokály. Oproti minulému albu si zahráli i hosté, které zatím neprozradíme. Jsme před mixem a očekávání se sbíhá někde v hlubokém podzimu.

Rádi bychom poděkovali Black Ottovi za pozvání na PODVINÍ, kde ostatně některé nové písně ze zmiňované desky zazněly. Počasí nebylo nejpřívětivější, přesto se vás sešlo nemálo....patří tedy dík hlavně vám.

 
13.října - Metro Music Bar - Brno
10. 2011
 
Festival PODVINÍ
28. 2011
 
Rekapitulace (menší) ------------ Vize (větší)
12. 2011

Nedělní Lidé v červnu vypustili a pokřtili album živých nahrávek PUSTO/nlivé, které vyšlo jako příloha čtrnáctého čísla časopisu DNO.
              
Lze pořídit v CD formátu či ve speciální limitované edici s kotoučovým magnetofonovým páskem.
V prodeji :  drevenacikada.cz a poli5.cz

Náš domovský web nedelnilide.cz u této příležitosti změnil barvu a představil našeho Logonla. Některé nahrávky zde samozřejmě umístíme, stejně jako na BZ.

Open-air křest proběhl U vystřelenýho oka. I nějaké to video se najde : www.youtube.com/watch a www.youtube.com/watch

Musíme také zmínit naše nedělní (kdy jindy) vystoupení na festivalu v Boskovicích. Děkujeme moc za pozvání. Díky i všem, kteří zůstali až do odpoledních hodin ...

Aby toho nebylo málo, tak právě v červenci natáčíme naše TŘETÍ studiové album. Dvanáct songů by se mělo k vaším uším dostat někdy uprostřed podzimu.

Ale nyní, užívejte léta...      NL

 

 
Boskovice - 10.7.2011
07. 2011

 

Tohorobův Lipet Grund - pátek 19h

 

 

Nedělní Lidé - neděle 15h

 
Křtíme a zveme vás všechny
20. 2011

Jedna z cest LOGONLa zcela jistě zavede v pátek 10.června do hospody "U vystřelenýho oka". Tam na letní scéně NEDĚLNÍ LIDÉ pokřtí svůj další hudební nosič, nazvaný "PUSTO/nlivé".

Obsahem jsou písně v živém provedení posledních let ze všech možných klubů, kaváren a festů. Mezi nimi "raritní" kousky, které již možná v našem provedení nikdy neuslyšíte, písně ještě nevydané i vzácné nahrávky uskupení NeLidé.

CD bude nedílnou součástí čtrnáctého vydání časopisu spodních proudů - DNO, které bude pokřtěno též za přítomnosti vzácných hostů - Luboše Vlacha (jednoho z duchovních otců časopisu DNO) a Radima Babáka (akordeonového barda). A možná překvapíme i sběratele nevšedních hudebních relikvií.

pátek - 10.června - 19.30h - U vystřelenýho oka - letní scéna (tedy venku nikoliv uvnitř)

V ten den dovrší LOGONL své putování a bude s námi...

 
OZNÁMENÍ
12. 2011

Světlo světla, světlík světa, spatřila další pokroucená osobnost s vytříbeným, co možná nejrovnějším charakterem. LOGONL.

Sledujte v týdenních periodách na našem webu jeho první cestu prostorem. Najde tu do Říma ? Nevedou tam všechny ? Logonl má jistě jiný cíl . . .

NL

 
festival Jarní Slunohrad
06. 2011

NL - 17:00

 
THE UNDERGROUND BIRTHDAY PARTY
27. 2011

 
koncert 18.3. - Kaštan
22. 2011

 
Díky . . . HALLY BELLY
16. 2011
Chceme moc poděkovat kapele HALLY BELLY za pozvání do Vagonu. Nevšední návštěva početného publika ze všech koutů Čech a Moravy podtrhla povedený večer.
 
A do dalšího čtvrtstoletí jim přejeme vše dobré . . .
 
nová fota - Manda a Voko
31. 2011

v sekci foto

 
25 let Hally Belly
26. 2011

 

12.února - klub Vagon

 

 
BRNO - MANDRAGORA - DNO
14. 2010

15. ledna 2011 zahrajeme v Brně, putyce Mandragora u příležitosti vydání TŘINÁCTÉHO čísla revue DNO - časopisu spodních proudů.

 
Společným vystupujícím je JAN LAMRAM, jehož album vychází jako příloha tohoto čísla.

S tímto nevšedním časopisem budou mít NEDĚLNÍ LIDÉ, co do činění během první poloviny roku 2011. Nepůjde o záležitost ledajakou. Ale nepředbíhejme, vše zveřejníme včas . . . 

http://sopel.freemusic.cz/dno/dno.html
http://lamram.wz.cz/album.php
http://www.putykamandragora.info/

 
Z kuchyně NL
06. 2010


. . . a nyní něco z naší  „nedělní kuchyně“ . . .  v těchto dnech se téměř nachystal kompletní materiál k přípravě nového, již třetího alba.  Netřeba spěchat, a tak někdy v jarním čase hodláme opět vstoupit do studia . . .

Přejeme všem hlavně klidný dvanáctý měsíc roku 2010 a v poslední prosincový den zakončíme celý tento rok v kultovní žižkovské hospůdce „U vystřelenýho oka“ společně s GREGOR SAMSA.

Přijďte popít a se zpěvem na rtech za doprovodu „nedělněgregořích samsalidských tónů“  přivítat Nový rok.

NL

bandzone.cz/nedelnilide

www.gregorsamsa.cz

www.uvoka.cz

 

 
ROLAND V-Drum Contest 2010 - klub MATRIX, 22. listopadu
11. 2010

Finále celorepublikové soutěže ve hře na digitální bicí Roland. Přímý živý souboj třech finalistů.

Doprovodný koncert skupiny NEDĚLNÍ LIDÉ. Začátek v 19.00h. Vstup zdarma.

www.rolandee.cz

http://www.matrixklub.cz/program.php

 
Joooo Haňovice, to je místo . . .
21. 2010

. . . již podruhé jsme se přesvědčili, že zahrát si na tzv. "Chromkofestu" akci Jardy Chromka, je záležitost více než osvěžující. Poděkování patří tedy především jemu, výtečnému publiku a všem kapelám.

NL

 
HAŇOVICE 18. 9. 2010 v 18.00h
14. 2010

Havárna

Slum

MHaD

Špinavé spodní prádlo

Nedělní lidé

 
Děkujeme za pozvání na Záskalí Láďovi Stupkovi a
13. 2010

všem příhlížejícím, křepčícím, popíjejícím, skákajícím a zpívajícím . . .

 
Zaskalí Open Air Fest a Chromkofest v Haňovicích
17. 2010

11. září zahrají NEDĚLNÍ LIDÉ v Záskalí (okolí Hodkovic nad Mohelkou)

 

 a

18. září jsme s díky přijali pozvání od Jardy Chromka (ŠPINAVÉ SPODNÍ PRÁDLO)

k vystoupení na jeho Chromkofestu v Haňovicích (okolí Olomouce)

 
DĚKUJEME
26. 2010

26.07.2010

Kubovi za pozvání na KUBAFEST. Festival s výtečným programem, zázemím, zvukem a především vnímavým publikem. . .

 

Dále Sylvě Chludilové a Š. Kapičákovi za vlídné přijetí v Mikulově. A všem lidem pod podiem, kteří v dešti vydrželi.

NL

 
MIKULOV náměstí - Festival Národů Podyjí 24. 7. ve 20.30h
13. 2010

http://www.narodypodyji.cz/

 
23.-27.7. - KubaFEST
29. 2010

 
26. června - Rožnov pod Radhoštěm
25. 2010

 
18.6. - Cholupice u Prahy
16. 2010

 
19.6. - Brno - Stará Pekárna
04. 2010

 
Poslední večírek v Souterrainu . . . marné slov hledání
31. 2010

NEDĚLNÍ LIDÉ děkují všem věrným, spřízněným i těm náhodným, kteří byli u posledního večírku našeho "domovského klubu" - Kavárny Souterrain.

 

Strhující atmosféra prosycená tradičním kouřem a nostalgickou vůní hořkého zavírání . . .

NL

 
NEDĚLE 30. května 2010 od 20.00h v Bělehradské 82
28. 2010

 

KONEC
 
SOUTERRAINU
 
Kavárna Souterrain končí a Nedělní lidé se s ní řádně rozloučí.
Stějně tak můžete učinit i VY . . .
 
24. 2010
 
foto
24. 2010

Do sekce Fotky bylo přidáno pár fotek z akce Povaleč (Dejvice) a pražského maratonu (Újezd)

 
PROSECKÉ MÁJE 2010, pondělí 24. 5. od 16.30 h
16. 2010

Festival nezávislé a alternativní scény, Zahrada Pavana, ul. U prosecké školy, Praha 9  Starý Prosek

VLASTA TŘEŠŇÁK + BAND

PODZEMNÍ ORCHESTR BBP

NEDĚLNÍ LIDÉ

PŮVODNÍ BUREŠ

CAIN DA BRETH

http://www.konstantin.cz/proseckemaje

 
"K čemu jsou nohy co neběží ?" (Mosty)
04. 2010

MMF 26, souřadnice - Janáčkovo nábř. / most Legií. Poběží tam hodně lidí, běžte tam taky. A nejlépe tuhle neděli. My se na to mrknem ze stanu, kdyby pršelo. No a abychom tam jen tak necivěli, píchnem se do velké pouliční lampy, nažhavíme menší lampy a trochu si zahrajem. Od 10.30 do 12.30, pak budem asi unavení jak maratonští běžci.....

Marathon Music festival 2010, www.pim.cz


http://www.praguemarathon.com/zabava/marathon-music-festival/karneval

 
Dejvická KLUBOVNA - pátek 23. 4. 2010
22. 2010

Zazní z brusu NOVÉ kousky . . .

 
Tvůrčí duben a další koncertování . . .
11. 2010

Bylo na čase se opět pustit do věcí nových a právě probíhající měsíc byl k tomu zvolen . . .

. . . a tak možná již 23. dubna zazní pár novinek ještě za syrova v dejvické KLUBOVNĚ

http://klubovna.povalec.cz/

 

Dále nás čekají Prosecké Máje (open air) 24. května v režii podzemního orchestru BBP. V tom samém týdnu zahrají NEDĚLNÍ LIDÉ na jedné moravské veselce a náročný program zakončí v neděli 30. května v SOUTERRAINU u příležitosti jeho KONCE ! Hudební maraton v klubu počne již v pátek a přes sobotu doběhne do neděle, kdy s námi vystoupí TREFEN MEZIPSEM.

Ano, náš domovský klub v Bělehradské ulici se loučí. Ale snad ne na dlouho, neb v kavárenských kuloárech se štěbetá, že někde v podvyšehradí se rodí NOVÝ Souterrain.

Koncertní kalendář se pomalu zaplňuje, pravidelně nahlížejte. Užívejte jarních dnů nejen o nedělích . . .

NL

 
OZVĚNY HABROVKY - NEDĚLNÍ LIDÉ a JUSTIN LAVASH
18. 2010

Na festivalu HABROVKA zahráli Nedělní Lidé v roce 2008. Tehdy v rámci HNĚTETĚTOUR 08.

Ozvěny těch chvil zazní NA SLAMNÍKU ve čtvrtek 25.března od 20.00h. S námi dále zahraje JUSTIN LAVASH.

http://koncertynaslamniku.wz.cz/index.html

www.justinlavash.com

 

 

 
"NÁŠ" Souterrain
09. 2010

 

Nevím, jak dalece platí v 21. století rčení „Všude dobře, doma nejlíp“, o obou jeho částech dalo by se myslím s úspěchem pochybovat, nicméně pátek nám ukázal, že na domácí půdě někdy prostě nejlíp je.
 
Byl to přesně klapající zmatek, dobře rozmazaný stroj, klenby jakoby všechnu energii stále vracely zpět a ta, než aby unikala pode dveřmi a ztrácela se ve spárách, jen rostla a sílila, až byla téměř hmatatelná. Dalo se jen s napětím čekat, kdy nad hlavami mlžný opar vykreslí tvář a do prostoru, snad jen tak ze zvědavosti, nahlédne Odjinud...... Souterrainu a všem těm, co v pátek přišli, svorně Odplechovávali a Nedělili se, patří třikrát
 
SLÁVA, SLÁVA, SLÁVA!
 
 
SOUTERRAIN - 5. března 2010
20. 2010

Střešní práce

 

 

J. K. Faltus a jeho dernisáž obrazů. NEDĚLNÍ LIDÉ k tomu zahrají. . .  

možná i s "Orchestrem plechu"

 

 
12.2. - Modrá Vopice
03. 2010

    
     12.2.2010
     MODRÁ VOPICE

 


     NEDĚLNÍ LIDE
     GREGOR SAMSA
     PŮLNOČNÍ MARIE

 
V A R N S D O R F
25. 2010

 

. . . ne každý výlet se vydaří, jako ten sobotní 23. ledna.
 
Odvážíme se říci, že NEDĚLNÍ LIDÉ odehráli jeden z nejlepších koncertů poslední doby právě v kulturním domě ROZKROK ve Varnsdorfu.
 
Kouzelné místo, výborný zvuk, ale především skvělé PUBLIKUM, které vytvořilo neopakovatelnou atmosféru.
 
Velký dík patří určitě BERYSOVI a KOMPOTOVI za to, jak se o nás postarali. Snad nás ještě někdy naše hudba zavede do těchto míst . . .
 
NEDĚLNÍ LIDÉ umístili aktuální videa na YOUTUBE
14. 2010
Kolotoč Tma
Kolotoč na YouTube Tma na YouTube
sejmuto v Maďarském kulturním středisku
20. 10. 2009
 
NEDĚLNÍ LIDÉ přejí klidný konec roku 09 a těší se na VÁS . . .
21. 2009

 

. . . V ROCE 2010

Ještě předtím rok 2009 uzavřou na závěrečném vystoupení   31. prosince "U VYSTŘELENÉHO OKA" (máme tu čest a radost) společně s kapelou GREGOR SAMSA.

a v lednu již pokračujeme -

16. 1. Sokolovna Hlubočepy

23. 1. Varnsdorf - na pozvání skupiny Standartní Kompot

30. 1. Brno - Stará pekárna společně s Gregor Samsa

a na 12. února se chystá koncert -

v MODRÉ VOPICI s kapelami - Gregor Samsa a Půlnoční Marie

 

PŘEJEME VŠE DOBRÉ . . .

NL

 
NEDĚLNÍ LIDĚ DĚKUJÍ
08. 2009

Děkujeme moc všem, kteří ve více než hojném počtu dorazili do MANDRAGORY a do VAGONU. Výborné koncerty jen díky VÁM.

A když jsme u Vagonu, je třeba též poděkovat KRCHOFF-BANDu za pozvání . . .

 
2.prosince - klub Vagon
26. 2009

2.prosince - klub Vagon

 

J.H.Krchovský & Krch-off Band

Andrej Polanský

Nedělní Lidé

 
28. listopad - BRNO Mandragora
16. 2009

 
5.11. - Dejvice - Klubovna
02. 2009

 

koncert na podporu klubající se Klubovny v Dejvicích

 

NL + UFAJR

 
20.října - vernisáž výstavy Lili Rontó
19. 2009

Klub a foyer Maďarského kulturního střediska

po vernisáži zahrají NL

 
ÚNĚTICE .:10.10. - sobota:.
02. 2009

 
Pátek 18. 9. klub BUNKR - koncert pod záštitou orgainazace CISV
15. 2009

V rámci festivalu "PEACE ONE DAY" vystoupí NEDĚLNÍ LIDÉ v klubu BUNKR tento pátek 18. 9.

 

dále zahrají - GUARANA, URSA MINOR, THE LIMES

začátek ve 20.00h

výtěžek z akce putuje na nadaci "ČLOVĚK V TÍSNI"

 
Koncert v sobotu 19. 9. 2009 v 19.00h, klub Modrá Vopice
15. 2009

NEDĚLNÍ LIDÉ

FLOWER POWER

CAMELSPOTTING

POKAŽENEJ SNĚHULÁK

vstup zdarma

 
Děkujeme OTTOVI, dále POSTIŽENÉ OBLASTI a všem v Pístině
30. 2009

Náš odehraný víkend se vydařil nad očekávání. Děkujeme Ottovi za pozvání na popovickou tvrz, více než příjemné hraní . . .

Sobotní výlet na jih Čech se odehrál v letním duchu. Díky za skvělé přijetí všem v Pístině. Kouzelné místo . . . Vydařený večírek společně s Květoslavem Dolejším, Postiženou oblastí, Vrakem i jinými. Inspirující . . .

Děkujeme

NL

 
Dejte si KRÁKOR nebo VYSTŘELENÝ OKO
06. 2009

Pro milovníky festivalů velmi doporučujeme letošní KRÁKOR 09 (19. 6. - 20. 6. ) tentokrát v Doubravníku . . .

A pro příznivce žižkovského teritoria tu máme náš NEDĚLNÍ, tedy sváteční červnový večer v pátek 26. 6. 2009

 
XT3
15. 2009

....děkujeme Bročákovi za návštěvu a fotečky (ke shlédnutí zde)

 
4. března - XT3
02. 2009

zveme všechny příznivce na koncert tuto středu (4.3.) do pražského klubu XT3 na Žižkově (bývalé Guru).

Jako další kapela vystoupí Akline (rock-alternative)

Vstupné jest 70kaček

 
25. 2009

v sekci foto přibylo pár obrázků :

 2008  
   U Vystřelenýho Oka
    Haňovice
    Vánočník

 2009

   Maďarsko

fotky jsou spíše z "rodinného alba".....tzn. uvítáme zdařilé kusy z vaší dílny (na adresu info(zavináč)nedelnilide.cz )

 
Haňovice
11. 2008

Děkujeme moc Jardovi Chromkovi z kapely ŠSP za vynikající akci v Haňovicích, která proběhla tento víkend. Jsme O(C)HROMENI ještě teď . . .

 
Koncerty do konce roku 08
11. 2008

Termíny koncertů jsou doladěny (viz. koncerty). Hrajeme kolem Olomouce, v Praze i  Brně. Vybírejte dle libosti.

 
NOVÁ DESKA NEDĚLNÍCH LIDÍ JE TU!!!
29. 2008
14 songů!!!

HNĚTETĚTO a s ní evropské turné

K dostaní objednávkou na info@nedelnilide.cz, na www.sopel.freemusic.cz/news/news.html či v obchodě Polí pět - Praha - www.polipet.cz a u řady dalších dobrých prodejců. NEDĚLNÍ LIDÉ VÁS MILUJÍ!
 
05. 2008
NOVA DESKA NASPADNUTI ( a nazabiti) Mili pratele, uz je to tady. Behem podzimu doslo k nahrani materialu pro dlouhohrajici desku - v poradi jiz druhe - Nedelnich lidi. Momentalne mixujeme a mixujeme a ... krest probehne koncem brezna, zacatkem dubna. Mate se na co tesit. Ze srdce Vam prejeme vse gut v novym roce a hlavne to zdravicko...